Zemin Boyama Sistemleri - KALİTE ANLAYIŞIMIZ
KALİTE ANLAYIŞIMIZ

 

ZBS Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş., “Zemin Boyası” ürününü geliştirerek, üretmiş, boya sektörüne yeni bir ürün ve alan adı kazandırmış, TPE’den tescilli, Ülkemizin ilk boya imalatçısıdır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen sürede, Zemin boyaları ve zeminler için tamamlayıcı ürünler gamında, farklı kullanım trafiği ve farklı zemin yapılarına çözüm olabilecek, 8 ayrı kategoride, 60 dan fazla ürün geliştirerek, pazara arz ettik.

AR-GE ve makine parkuru yatırımlarımızı da, ağır tonajlı araçların yarattığı zemin aşınmaları, meteorolojik koşullar ve yüksek UV etkisi, zeminlerde su ve nem izolasyonu gibi maruz kalınabilecek aşınmalara dirençli ve uzun ömürlü ürünler geliştirmek için harcıyoruz. Aynı zamanda, sadece zemin boyaları ürün grubunda ihtisaslaşmış, fabrikasından, tüketicisine www.zbsmarket.com üzerinden, ücretsiz kargo ile online, direkt satış yapan, Türkiye’nin ilk boya imalatçısı olmaktan gurur duyuyoruz. ZBS Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. olarak, tüm enerjimizi, bütçemizi ve mesaimizi ihtisas sahibi olduğumuz, en iyi bildiğimiz alanda kullanıyoruz. Her boya türünü üretip, Zemin grubuna da ürün gamımızda yer vermiş bir marka değiliz. Zira, önemli olan üretmek değil, tüm gücünüzü ve mesainizi, tek bir alanda toplayarak, ortaya koyabileceğiniz AR-GE ve tüketici memnuniyeti hedefiyle, bireysel ve endüstriyel tüketimlerde uzun ömürlü ve kalıcı çözümler oluşturabilmektir.

"Zemin Boyası" ifadesi genel bir boya tanımı ifadesidir. Tıpkı, "Yağlı boya", "Plastik boya","Silikonlu boya" gibi her boya imalatçısı, kendi markası adı altında "Zemin Boyası" üreterek, pazara sunabilir. Başladığımız günden bugüne kadar, etkili tv ve dijital reklamlarımız ile oluşturduğumuz popilasyon ve tüketici farkındalığı sayesinde, bir çok imalatçıda "zemin boyası" üretmeye başladı. Öncüsü olduğumuz alanda, böyle bir etkinin oluşması ZBS Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. olarak bizi ziyadesiyle memnun etmektedir. Zira, haklı rekabetin, Türk boya sektörüne ve ülke ekonomisine sağlıyacağı pozitif etkiler yadsınamaz.        

                                          

İmalatını yaptığımız "ZBS" markalı tüm ürünlerimizin daimi olarak kendini yenileyebilmesi ve direnç değerlerinin maximize olabilmesi için sürekli analizler yapmaktayız. Uzman kimyager grubumuzla, AR-GE bölümümüzde, Meteorolojik koşullar, darbe direnci, sürtünme ve çizilme mukavemeti, ıslak-kuru presli aşındırma, yoğun araç-yaya trafiği, UV etkisi gibi yaşlandırma ve direnç testleri yapmaktayız. Bu sayede ürünlerimiz üzerinde oluşabilecek deformasyonları önceden tespit ederek, sürtünme mukavemeti, uzun ömürlü kullanım, geç kirlenip-kolay temizlenebilme, güçlü su izolasyonu gibi özelliklerini maximum değerlere taşıyarak, uzun ömürlü kullanıma uygun olarak, sürekli geliştirebiliyoruz.

 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.