Zemin Boyama Sistemleri - HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

 

KURUMSAL

Türkiye'de ilk defa, "Bayilik Sistemi" olmadan, www.zbsmarket.com adresinden, online satışla  fabrikasından tüketicisinin kapısına kadar, ücretsiz kargo ile hizmet veren, Zemin Boyaları segmentinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin ilk ve tek, aynı zamanda  %100 yerli sermayeli boya markasıyız. ZBS (Zemin Boyama Sistemleri)

2009 yılında , köklü sektör tecrübemiz, Yılpaz Boya ve Yalıtım Malzemeleri Ticaret ünvanı ile hayat bulmuştur. O yıllarda, 200 m2'lik bir imalathanede, ağırlıklı olarak, Su bazlı iç ve dış cephe boyaları üreten Firmamız, zamanla üretim modelini ve yapısını değiştirerek,  2012 yılında, kendi markası olan ZBS (Zemin Boyama Sistemleri) ile Zemin Boyaları kapsamında, Epoxy ve Çok amaçlı Zemin kaplama Boyaları, Zemin Kaydırmaz Boyaları, Bordür Boyaları, Yol çizgi ve Zemin işaretleme Boyaları, Yanmaz Boya, Isıya Dayanıklı Boya, Fosforlu Boya, Endüstriyel Boyalar ve Özel amaçlı Boyalar ürün gamı ile üretime başlamıştır. Zaman içinde, tüketicilerimizin ZBS markamıza ve kalitemize olan güven ve teveccühleri sayesinde, 2019 yılı itibari ile, Şirketin sermaye yapısı genişletilerek, ZBS Boya ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanını almıştır. Bugün, İstanbul /Pendik adresindeki fabrikamızda, 5.500 m2 kapalı üretim alanı ile Zemin Boyaları segmentinde imalat yaparak, Türkiye'nin her noktasındaki tüketicilerimizin kapılarına kadar, ücretsiz kargo ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

İnternet üzerindeki arama motorlarından, "Zemin Boyası" anahtar sözcüğü ile yapılan aramalarda, "ZBS" markamızı, Türkiye'nin her noktasından, 1.sayfaya ve 1.sıraya taşıyan değerli tüketicilerimizle birlikte büyüyor, Bu ülke için üretiyoruz.

Yüksek hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, pazarı yakından takip ederek, rakipleri arasında model olan ZBS, firma politikasını ve ticari yapılanmasını, Tüketici odaklı bir yapı üzerine kurmuş ve bunu temel prensip olarak benimsemiştir. ZBS, buradan doğan güç ile, konusunda öncü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ZBS'ye güvenerek, bizimle iş birliği içinde olan tüm Tüketici,tedarikçi ve meslek dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Her yeni Tüketicimizin, bize olan güvenini kazanmak ve bundan daha önemlisi bu güveni muhafaza etmek, bizim için ticari bir duruştan önce, insani bir erdem vazifesidir. Bu yüzden, piyasaya sunduğumuz "ZBS" markalı tüm ürünlerimizi sürekli olarak, meteorolojik koşullar, sürtünme, çizilme, ıslak-kuru presli aşındırma, UV etkisi gibi yaşlandırma ve yorma testlerine tabi tutuyoruz. Bu sayede, oluşabilecek deformasyonları önceden tespit ederek, ürünlerimizin daha uzun ömürlü olabilmesi, geç kirlenip kolay temizlenme gibi değerlerinin maximize olabilmesi adına Ar-Ge'miz bünyesinde iyileştirme ve geliştirme yapıyoruz.

 

 

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.